Garnek Emalia Pepito 0G0997
Zdjęcia 4 |
Emalia Pepito 0G0997 2 l3.7 l |
|
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Emalia Pepito 0G0997
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Florina Garnek emaliowany prosty pepito z/p 16cm 2l | 66 zł |
Emalia Pleszew Garnek emaliowany Emalia Polska Pleszew Pepito 16 cm 2 l | 66 zł |
Garnek emaliowany Emalia Polska Pleszew Pepito 16 cm 2 l | 43 zł |
Garnek emaliowany Emalia Polska Pleszew Pepito 16 cm 2 l | 46 zł |
Modyfikacje Emalia Pepito 0G0997
Ceny na Emalia Pepito 0G0997 |
---|---|---|---|---|
Emalia Pepito 0G0997 | od 43 zł | 4 oferty | ||
Emalia Pepito 0G0999 | od 54 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →