Patelnia Ambition Magnat 34036 26 cm
Zdjęcia 7 |
Ambition Magnat 34036 24 cm26 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Magnat 34036 26 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMBITION Patelnia AMBITION 34036 Magnat Czarny | 85 zł |
Patelnia AMBITION Magnat 34036 (26 cm) | 85 zł |
Patelnia indukcyjna Magnat 26 cm AMBITION | 75 zł |
Modyfikacje Ambition Magnat 34036
Ceny na Ambition Magnat 34036 |
---|---|---|---|---|
Ambition Magnat 34035 24 cm | od 61 zł | 9 oferty | ||
Ambition Magnat 34036 26 cm | od 75 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →