Patelnia Klausberg KB-7663 20 cm
Zdjęcia 5 |
Klausberg KB-7663 |
|
Nadaje się do wszystkich typów kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych i indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7663 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA MARMURKOWA KLAUSBERG 20cm KB-7663 | 36 zł |
Patelnia Marmurkowa Klausberg 20cm Kb-7663 Lumarko! | 44 zł |
PATELNIA MARMURKOWA KLAUSBERG 20cm KB-7663 | 51 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7663
Ceny na Klausberg KB-7663 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7663 20 cm | od 36 zł | 3 oferty | ||
Klausberg KB-7664 24 cm | od 45 zł | 4 oferty | ||
Klausberg KB-7665 28 cm | od 56 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →