Patelnia głęboka Klausberg KB-7172 24 cm
Klausberg KB-7172 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7172 24 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KLAUSBERG KB-7172 24 cm | 79 zł |
GARNEK PŁASKI Z POKRYWĄ 24cm KLAUSBERG KB-7172 | 82 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7172 24 cm | 79 zł |
Klausberg Garnek Klausberg KB 7172 Gaz Indukcja 3.5 L stalowy z pokrywką K | 84 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Klausberg KB-7172
Ceny na Klausberg KB-7172 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7172 24 cm | od 74 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7173 26 cm | od 80 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7174 28 cm | od 90 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →