Patelnia Klausberg KB-7664 24 cm
Zdjęcia 7 |
Klausberg KB-7664 |
|
Nadaje się do wszystkich typów kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych i indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7664 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA MARMURKOWA KLAUSBERG 24cm KB-7664 | 46 zł |
Patelnia, kolor czarny-marmurek, Ø24CM Klausber | 45 zł |
Patelnia Marmurkowa Klausberg 24cm Kb-7664 Lumarko! | 54 zł |
PATELNIA MARMURKOWA KLAUSBERG 24cm KB-7664 | 62 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7664
Ceny na Klausberg KB-7664 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7663 20 cm | od 36 zł | 3 oferty | ||
Klausberg KB-7664 24 cm | od 45 zł | 4 oferty | ||
Klausberg KB-7665 28 cm | od 56 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →