Patelnia Klausberg KB-7688 20 cm
Zdjęcia 4 |
Klausberg KB-7688 |
|
Nadaje się do wszystkich typów kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych i indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7688 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA MARMURKOWA KLAUSBERG 20cm KB-7688 | 35 zł |
Patelnia Marmurkowa Klausberg 20cm Kb-7688 Lumarko! | 43 zł |
PATELNIA MARMURKOWA KLAUSBERG 20cm KB-7688 | 49 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7688
Ceny na Klausberg KB-7688 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7688 20 cm | od 35 zł | 3 oferty | ||
Klausberg KB-7689 24 cm | od 44 zł | 3 oferty | ||
Klausberg KB-7690 28 cm | od 55 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →