Сковорідка Klausberg KB-7690 28 см
Фото 4 |
Klausberg KB-7690 |
|
Підходить для всіх типів плит: газових, електричних, керамічних, галогенних та індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7690 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA MARMURKOWA KLAUSBERG 28cm KB-7690 | 55 zł |
Patelnia z powłoką marmurową non-stick 28cm KLAUSBERG KB-7690 | 68 zł |
Patelnia Marmurkowa Klausberg 28cm Kb-7690 Lumarko! | 66 zł |
PATELNIA MARMURKOWA KLAUSBERG 28cm KB-7690 | 75 zł |
Модификації Klausberg KB-7690
Ціни на Klausberg KB-7690 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7688 20 см | від 35 zł | 4 пропозиції | ||
Klausberg KB-7689 24 см | від 44 zł | 4 пропозиції | ||
Klausberg KB-7690 28 см | від 55 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →