Mikser Berlinger Haus Burgundy BH-9047 czerwony
Zdjęcia 12 |
Berlinger Haus Burgundy BH-9047 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-9047 czerwony
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus BH-9047 Mikser Ręczny BH/9047 | 214 zł |
BLENDER RĘCZNY BERLINGER HAUS BH-9047 | 195 zł |
Blender ręczny Burgundy 500 W, funkcja turbo | 189 zł |
Blender ręczny BERLINGER HAUS BH/9047 | 180 zł |
Blender Ręczny Berlinger Haus Bh-9047 Lumarko! | 227 zł |
BLENDER RĘCZNY BERLINGER HAUS BH-9047 | 246 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Burgundy BH-9047
Ceny na Berlinger Haus Burgundy BH-9047 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Rose BH-9044 czarny | od 153 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9047 czerwony | od 180 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Metallic Line BH-9048 granatowy | od 111 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Emerald BH-9046 zielony | od 189 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →