Patelnia głęboka Berlinger Haus Emerald BH-6060 28 cm zielony
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Emerald BH-6060 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Emerald BH-6060 28 cm zielony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK TYTANOWY BERLINGER HAUS 28cm BH-6060 EMERALD | 225 zł |
Berlinger Haus Garnek METALLIC LINE EMERALD BH-6060 | 224 zł |
Garnek ze szklaną pokrywką EMERALD, 3,8 l, aluminiowy | 219 zł |
Garnek Berlinger Haus Emerald, zielony, 3,8L, 28 cm, 2 elementy, BH/6060 | 241 zł |
Garnek Tytanowy Berlinger Haus 28cm Bh-6060 Emerald Lumarko! | 262 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →