Zmywarka do zabudowy Smeg ST4522IN
Zdjęcia 3 |
Smeg ST4522IN
2021 rokwąskie
Rodzaj:w pełni zintegrowane
Kompletów naczyń:9
Suszarka:kondensacyjna
Liczba programów:6 szt.
Zużycie wody:10 l
Poziom hałasu:46 dB
Szerokość:45 cm
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne ST4522IN
|
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg ST4522IN
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zmywarka do naczyń Smeg Universal czarny ST4522IN | 2 780 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zmywarka SMEG ST4522IN | 45cm | linia UNIVERSAL do5LAT | 2 699 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zmywarka do zabudowy SMEG ST4522IN | 45cm | linia UNIV | 2 699 zł |
Zmywarka SMEG ST4522IN - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidua | 2 339 zł |
Zmywarka SMEG ST4522IN -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 2 339 zł |
Zmywarka SMEG ST4522IN - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidua | 2 339 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →