Młynek do kawy Smeg CGF01RDEU
Zdjęcia 5 |
Smeg CGF01RDEU |
|
Wysokiej jakości automatyczny młynek z nożem żarnowym z regulowaną wielkością mielenia, precyzyjnym dozowaniem i efektownym wyglądem zewnętrznym inspirowanym latami 50. XX wieku. Różni się zwiększoną niezawodnością, trwałością odlewanej aluminiowej obudowy i uniwersalnością. Potrafi szybko i dokładnie zmielić kawę do różnych metod parzenia, od ekspresów do kawy espresso po dripy i prasy francuskie.
Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej, skierowany do wymagających użytkowników, dla których ważny jest nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także funkcjonalność. Młynek do kawy Smeg CGF01RDEU wyposażony jest w duży pojemnik na ziarna wykonany z ultra mocnego polimeru Tritan oraz dozownik, który pomaga zmielić wymaganą ilość kawy. Dzięki stylowemu wyglądowi może stać się ważną częścią efektownego wystroju wnętrza.
Potrafi ozdobić każdą kuchnię domową/biurową. Pojemnik z ziarnami ma dużą pojemność 350 g, co wystarczy na przygotowanie 40-50 porcji mocnego i aromatycznego napoju. Wytrzymałe stalowe stożkowe żarna z regulowanym mechanizmem zapewniają równomierne rozdrobnienie pożądanej dyspersji. Zamiast pojemnika zbiorczego można zamontować uchwyt z ekspresu lub filtr z ekspresu przelewowego. Łatwo demontowalny do czyszczenia, jest wyposażony w system bezpieczeństwa, który automatycznie blokuje uruchomienie mechanizmu otwartego żarna.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Kup Smeg CGF01RDEU
Wszystkie ceny 11 →Smeg CGF01RDEU młynek do kawy czerwony | 1 003 zł |
SMEG CGF01RDEU 8017709283001 | 1 139 zł |
Smeg CGF01RDEU | 1 053 zł |
Młynek do kawy Smeg Elektryczny młynek do kawy, czerwony Smeg CGF01RDEU | 1 052 zł |
Młynek do kawy SMEG 50's Style CGF01RDEU | 818 zł |
- Długość przewodu zasilającego - 100 cm
Modyfikacje Smeg CGF01RDEU
Ceny na Smeg CGF01RDEU |
---|---|---|---|---|
Smeg CGF01CREU | od 1 053 zł | 12 oferty | ||
Smeg CGF01WHEU | od 728 zł | 17 oferty | ||
Smeg CGF01BLEU | od 1 053 zł | 15 oferty | ||
Smeg CGF01RDEU | od 789 zł | 11 oferty | ||
Smeg CGF01DGBEU | od 3 699 zł | 1 oferta | ||
Smeg CGF01PGEU | od 758 zł | 11 oferty | ||
Smeg CGF01PBEU | od 818 zł | 7 oferty |