Mikser planetarny Smeg SMF02BLEU czarny
Zdjęcia 37 |
Smeg SMF02BLEU czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg SMF02BLEU czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg SMF02BLEU Mikser Stojący Stal Nierdzewna 800 W L Czarny/Srebrny | 2 130 zł |
SMEG SMF02BLEU Czarny | 1 493 zł |
Robot kuchenny planetarny SMEG SMF02BLEU 800W | 2 020 zł |
Mikser planetarny Smeg 50's Style czarny SMF02BLEU | 1 493 zł |
pokaż 9 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Smeg SMF02BLEU:
- Pokrywka ochronna z otworem do dodawania składników
- Blokada obrotów, gdy głowica mieszająca jest podniesiona
Modyfikacje Smeg SMF02BLEU
Ceny na Smeg SMF02BLEU |
---|---|---|---|---|
Smeg SMF02CREU beżowy | od 1 493 zł | 3 oferty | ||
Smeg SMF02WHEU biały | od 1 954 zł | 1 oferta | ||
Smeg SMF02BLEU czarny | od 1 493 zł | 14 oferty | ||
Smeg SMF02RDEU czerwony | od 1 349 zł | 17 oferty | ||
Smeg SMF02PBEU granatowy | od 1 290 zł | 16 oferty | ||
Smeg SMF02PGEU jasnozielony | od 1 349 zł | 18 oferty | ||
Smeg SMF02PKEU różowy | od 1 349 zł | 16 oferty | ||
Smeg SMF02SVEU srebrny | od 1 493 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →