Mikser planetarny Smeg SMF03CREU beżowy
Zdjęcia 7 |
Smeg SMF03CREU beżowy |
|
Wykonany w stylu lat 50-tych ubiegłego wieku robot kuchenny włoskiej marki Smeg należy do klasy premium. Obsługuje funkcję mieszania planetarnego (stąd pozycjonowanie jako mikser planetarny), ma piękny i trwały korpus z odlewanego ciśnieniowo aluminium oraz stalową miskę o pojemności 4,8 litra. Sercem modelu jest 800-watowy silnik z łagodnym rozruchem i 10-stopniową regulacją prędkości.
Robot kuchenny Smeg SMF03CREU wyposażony jest w podstawowy zestaw ssawek, w skład którego wchodzi kilka trzepaczek (do ubijania białek i śmietany, wyrabiania lekkiego ciasta itp.) Oraz ugniatarkę. Jako dodatkowe akcesorium oferowana jest nakładka na miskę, która zapobiega rozpryskiwaniu się produktu. Napęd na przednie koła pozostawia sporo miejsca na rozszerzenie funkcjonalności, ale maszynkę do mielenia mięsa, maszynkę do lodów, tarki i inne akcesoria trzeba będzie dokupić osobno. Oprócz beżowej kolorystyki model dostępny jest również w innych kolorach, w tym czarnym, czerwonym i wielokolorowym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Kup Smeg SMF03CREU beżowy
Wszystkie ceny 10 →Smeg SMF03CREU 8017709269159 stal nierdzewna kolor kremowy | 2 511 zł |
SMEG SMF03CREU Kremowy | 2 282 zł |
Robot planetarny SMEG 50's Style SMF03CREU | 2 869 zł |
Smeg SMF03CREU | 2 268 zł |
Mikser planetarny 50's style Kremowy 4,8L Smeg (SMF03CREU) --- OFICJALNY S | 2 749 zł |
- Pokrywka ochronna z otworem do dodawania składników
- Blokada obrotów, gdy głowica mieszająca jest podniesiona
Modyfikacje Smeg SMF03CREU
Ceny na Smeg SMF03CREU |
---|---|---|---|---|
Smeg SMF03CREU beżowy | od 2 268 zł | 11 oferty | ||
Smeg SMF03WHEU biały | od 2 217 zł | 14 oferty | ||
Smeg SMF03BLEU czarny | od 1 849 zł | 18 oferty | ||
Smeg SMF03RDEU czerwony | od 1 910 zł | 19 oferty | ||
Smeg SMF03PBEU granatowy | od 1 950 zł | 9 oferty | ||
Smeg SMF03PGEU jasnozielony | od 2 116 zł | 15 oferty | ||
Smeg SMF03PKEU różowy | od 2 158 zł | 17 oferty | ||
Smeg SMF03GREU szary | od 2 087 zł | 14 oferty | ||
Smeg SMF03DGEU wielokolorowy | od 6 029 zł | 2 oferty |