Mikser planetarny Smeg SMF02PGEU jasnozielony
Zdjęcia 37 |
Smeg SMF02PGEU jasnozielony |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg SMF02PGEU jasnozielony
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg SMF02PGUK mikser stojący styl retro 50 z 10 zmiennymi prędkościami mi | 2 251 zł |
SMEG SMF02PGEU Pastelowa Zieleń | 1 349 zł |
Mikser planetarny Smeg 50's Style pastelowy zieleń SMF02PGEU | 1 493 zł |
Smeg SMF02PGEU | 1 809 zł |
Robot planetarny Smeg SMF02PGEU | 1 485 zł |
pokaż 7 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Smeg SMF02PGEU:
- Pokrywka ochronna z otworem do dodawania składników
- Blokada obrotów, gdy głowica mieszająca jest podniesiona
Modyfikacje Smeg SMF02PGEU
Ceny na Smeg SMF02PGEU |
---|---|---|---|---|
Smeg SMF02CREU beżowy | od 1 493 zł | 5 oferty | ||
Smeg SMF02WHEU biały | od 1 954 zł | 7 oferty | ||
Smeg SMF02BLEU czarny | od 1 493 zł | 10 oferty | ||
Smeg SMF02RDEU czerwony | od 1 349 zł | 18 oferty | ||
Smeg SMF02PBEU granatowy | od 1 290 zł | 13 oferty | ||
Smeg SMF02PGEU jasnozielony | od 1 349 zł | 13 oferty | ||
Smeg SMF02PKEU różowy | od 1 349 zł | 16 oferty | ||
Smeg SMF02SVEU srebrny | od 1 493 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →