Lodówka Smeg FAB50RWH biały
Zdjęcia 19 |
Smeg FAB50RWH biały |
|
Design w stylu lat 50-tych.
Drzwi się nie zawieszają. Modele z R mają zawiasy drzwi po prawej stronie, modele z L mają zawiasy drzwi po lewej stronie.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg FAB50RWH biały
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg 50 Style Fab50r Combi Fridge 400L FAB50RWH5 | 11 981 zł |
Lodówka wolnostojąca dwudrzwiowa Smeg 50's Style biały FAB50RWH5 | 11 772 zł |
Smeg FAB50RWH5 | 10 896 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB50RWH5 biały (chromowan | 11 969 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Lodówka wolnostojąca SMEG FAB50RWH5 biały | zawiasy po | 11 429 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Smeg FAB50RWH
Ceny na Smeg FAB50RWH |
---|---|---|---|---|
Smeg FAB50RCR beżowy | od 10 493 zł | 27 oferty | ||
Smeg FAB50RWH biały | od 10 493 zł | 11 oferty | ||
Smeg FAB50RBL czarny | od 10 493 zł | 17 oferty | ||
Smeg FAB50RRD czerwony | od 10 493 zł | 11 oferty | ||
Smeg FAB50RPB granatowy | od 10 493 zł | 10 oferty | ||
Smeg FAB50RPG zielony | od 10 493 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →