Mikser Smeg HMF01PBEU granatowy
Zdjęcia 9 |
Smeg HMF01PBEU |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg HMF01PBEU granatowy
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg HMF01PBEU mixer Hand mixer 250 W Blue | 646 zł |
Mikser ręczny Smeg 50's Style pastelowy błękit HMF01PBEU | 647 zł |
Smeg HMF01PBEU | 628 zł |
Mikser Smeg Mikser ręczny Smeg HMF01PBEU one size | 874 zł |
Smeg HMF01PBEU 250W | 649 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Smeg HMF01PBEU
Ceny na Smeg HMF01PBEU |
---|---|---|---|---|
Smeg HMF01CREU beżowy | od 628 zł | 11 oferty | ||
Smeg HMF01WHEU biały | od 628 zł | 7 oferty | ||
Smeg HMF01BLEU czarny | od 608 zł | 15 oferty | ||
Smeg HMF01RDEU czerwony | od 628 zł | 8 oferty | ||
Smeg HMF01PBEU granatowy | od 609 zł | 14 oferty | ||
Smeg HMF01PGEU jasnozielony | od 608 zł | 10 oferty | ||
Smeg HMF01PKEU różowy | od 583 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →