Mikser Smeg BLC02EGMEU turkusowy
Zdjęcia 13 |
Smeg BLC02EGMEU |
|
Funkcja pauzy.
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg BLC02EGMEU turkusowy
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMEG BLC02EGMEU blender o dużej prędkości tworzywo sztuczne | 2 362 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Blender wysokoobrotowy SMEG BLC02EGMEU szmaragdowy mat | 2 249 zł |
Smeg Mikser Kielichowy blc02 gruen | 2 615 zł |
Blender wysokoobrotowy SMEG BLC02EGMEU - (22) 877 77 77 Raty 0! Indywidual | 2 074 zł |
Smeg Collezione Blender Przezroczysty BLC02EGMEU | 2 176 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości miksera Smeg BLC02EGMEU:
- W zestawie znajduje się pompka próżniowa, silikonowa szpatułka oraz szczoteczka do czyszczenia.
PolecamyPorównaj w tabeli →