Mikser Smeg BLF01RDEU czerwony
Zdjęcia 4 |
Smeg BLF01RDEU |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg BLF01RDEU czerwony
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMEG Blender BLF01RDEU Stal nierdzewna Czerwony | 1 120 zł |
Smeg BLF01RDEU | 968 zł |
Blender kielichowy Smeg BLF01RDEU | 1 132 zł |
Blender kielichowy SMEG 50's Style BLF01RDEU 800 W | 942 zł |
Blender kielichowy SMEG BLF01RDEU czerwony | linia 50'S STYLE do5LATP | 1 025 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Smeg BLF01RDEU
Ceny na Smeg BLF01RDEU |
---|---|---|---|---|
Smeg BLF01CREU beżowy | od 913 zł | 8 oferty | ||
Smeg BLF01WHEU biały | od 968 zł | 2 oferty | ||
Smeg BLF01BLEU czarny | od 968 zł | 3 oferty | ||
Smeg BLF01RDEU czerwony | od 899 zł | 11 oferty | ||
Smeg BLF01PBEU granatowy | od 899 zł | 9 oferty | ||
Smeg BLF01PKEU różowy | od 857 zł | 3 oferty | ||
Smeg BLF01SVEU szary | od 909 zł | 5 oferty | ||
Smeg BLF01DGEU wielokolorowy | od 3 406 zł | 3 oferty | ||
Smeg BLF01PGEU zielony | od 968 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →