Mikser Smeg BLF01SVEU szary
Zdjęcia 4 |
Smeg BLF01SVEU |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg BLF01SVEU szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg BLF01SVEU mikser polarny srebrny | 946 zł |
Smeg BLF01SVEU | 968 zł |
Blender kielichowy SMEG 50's Style BLF01SVEU 800 W | 909 zł |
Smeg Blf01 800w 50s Style Glass Blender Szary One Size / EU Plug BLF01SVEU | 969 zł |
Modyfikacje Smeg BLF01SVEU
Ceny na Smeg BLF01SVEU |
---|---|---|---|---|
Smeg BLF01CREU beżowy | od 913 zł | 8 oferty | ||
Smeg BLF01WHEU biały | od 968 zł | 2 oferty | ||
Smeg BLF01BLEU czarny | od 968 zł | 3 oferty | ||
Smeg BLF01RDEU czerwony | od 899 zł | 11 oferty | ||
Smeg BLF01PBEU granatowy | od 899 zł | 9 oferty | ||
Smeg BLF01PKEU różowy | od 968 zł | 3 oferty | ||
Smeg BLF01SVEU szary | od 909 zł | 5 oferty | ||
Smeg BLF01DGEU wielokolorowy | od 3 389 zł | 3 oferty | ||
Smeg BLF01PGEU zielony | od 968 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →