Młynek do kawy Jura P.A.G. (25048)
Zdjęcia 7 |
Jura P.A.G. |
|
Sztuka mielenia: jak znaleźć odpowiedni stopień mielenia kawyZastanówmy się, które ustawienia mielenia ziaren są odpowiednie dla różnych metod parzenia kawy
Elektryczny czy ręczny, żarna czy ostrza: co musisz wiedzieć o młynkach do kawy, aby uzyskać najlepiej zmielone ziarnaKrótki przewodnik po rodzajach nowoczesnych młynków do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jura P.A.G.
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JURA Młynek JURA P.A.G. Black Czarny | 799 zł |
Młynek do kawy JURA P.A.G. | 799 zł |
Jura P.A.G czarny AGDM-MLY-JUR-001 | 799 zł |
Jura P.A.G. Żarnowy | 799 zł |
Jura Jura - młynek do kawy p.a.g. | 1 007 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →