Ceny na młynek do kawy Smeg CGF01RDEU
Zdjęcia 5 | od 789 do 1 169 zł Wysokiej jakości automatyczny młynek z nożem żarnowym z regulowaną wielkością mielenia, precyzyjnym dozowaniem i efektownym wyglądem zewnętrznym inspirowanym latami 50. XX wieku. Różni się zwiększoną niezawodnością, trwałością odlewanej aluminiowej obudowy i uniwersalnością. Potrafi szybko i dokładnie zmielić kawę do różnych metod parzenia, od ekspresów do kawy espresso po dripy i prasy francuskie. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej, skierowany do wymagających użytkowników, dla których ważny jest nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także funkcjonalność. Młynek do kawy Smeg CGF01RDEU wyposażony jest w duży pojemnik na ziarna wykonany z ultra mocnego polimeru Tritan oraz dozownik, który pomaga zmielić wymaganą ilość kawy. Dzięki stylowemu wyglądowi może stać się ważną c...zęścią efektownego wystroju wnętrza. Potrafi ozdobić każdą kuchnię domową/biurową. Pojemnik z ziarnami ma dużą pojemność 350 g, co wystarczy na przygotowanie 40-50 porcji mocnego i aromatycznego napoju. Wytrzymałe stalowe stożkowe żarna z regulowanym mechanizmem zapewniają równomierne rozdrobnienie pożądanej dyspersji. Zamiast pojemnika zbiorczego można zamontować uchwyt z ekspresu lub filtr z ekspresu przelewowego. Łatwo demontowalny do czyszczenia, jest wyposażony w system bezpieczeństwa, który automatycznie blokuje uruchomienie mechanizmu otwartego żarna. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg CGF01RDEU młynek do kawy czerwony | 1 003 zł |
SMEG CGF01RDEU 8017709283001 | 1 139 zł |
Smeg CGF01RDEU | 1 053 zł |
Młynek do kawy Smeg Elektryczny młynek do kawy, czerwony Smeg CGF01RDEU | 1 052 zł |
Młynek do kawy SMEG 50's Style CGF01RDEU | 818 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Młynek do kawy SMEG CGF11RDEU czerwony | 30 stopni mie | 1 169 zł |
Młynek SMEG CGF11RDEU - (22) 877 77 77 | 1 169 zł |
Młynek SMEG CGF11RDEU -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 1 077 zł |
Smeg CGF11RDEU młynek do kawy 50s Style Czerwony | 789 zł |
Młynek SMEG CGF11RDEU - (22) 877 77 77 | 1 169 zł |
Smeg CGF11RDEU | 1 077 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!