Ceny na młynek do kawy Smeg CGF01PBEU
Zdjęcia 5 | od 818 do 1 239 zł Najwyższej klasy automatyczny młynek z nożem żarnowym znanej włoskiej marki, której technologia to nie tylko dobra funkcjonalność, ale także zwiększona niezawodność. Producent jest pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej, skierowany do wymagających użytkowników. Charakteryzuje się najwyższą jakością mielenia, precyzyjną kontrolą stopnia rozdrobnienia, dużym, wytrzymałym pojemnikiem na ziarna z polimeru Tritan oraz dozownikiem, który pomaga zmielić dokładnie odpowiednią ilość kawy. Młynek do kawy Smeg CGF01PBEU ma wyrafinowany wygląd zewnętrzny w stylu lat 50., który rozjaśni każdą kuchnię domową/biurową. Pojemnik z ziarnami kawy ma dużą użyteczną objętość 350 g, co wystarczy na przygotowanie 40-50 porcji pachnącego i mocnego napoju. Młynek do kawy wyposażony jest w wysokiej...jakości stalowe stożkowe żarna z mechanizmem regulacji stopnia zmielenia (30 stopni). Wbudowany dozownik pozwala na zaprogramowanie ilości zmielonych ziaren (od 1 do 8 porcji). Wyjmowany lej do mielenia jest wyposażony w szczelną pokrywę i może być używany do przechowywania. Konstrukcja młynka do kawy można łatwo zdemontować do czyszczenia, a system bezpieczeństwa nie pozwoli na uruchomienie młynka bez zainstalowanego pojemnika. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMEG CGF01PBEU 8017709283025 | 1 139 zł |
Elektryczny młynek do kawy Smeg 50's Style pastelowy błękit CGF01PBEU | 1 028 zł |
Elektryczny młynek do kawy 50's style Pastelowy błękit Smeg (CGF01PBEU) -- | 1 239 zł |
Smeg CGF01PBEU | 1 053 zł |
Młynek do kawy Smeg Elektryczny młynek do kawy Smeg CGF01PBEU p.błękit | 845 zł |
Młynek do kawy SMEG 50's Style CGF01PBEU | 858 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Elektryczny młynek do kawy SMEG CGF01PBEU pastelowy bł | 1 115 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Młynek do kawy SMEG CGF01PBEU pastelowy błękit | 30 st | 1 115 zł |
SMEG Młynek do kawy CGF01PBEU pastelowy błękit od ręki! Wysyłka w 24h! - ( | 1 115 zł |
Młynek do kawy SMEG CGF01PBEU -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 1 028 zł |
Młynek do kawy SMEG 50's Style CGF01PBEU | 818 zł |
SMEG Młynek do kawy CGF01PBEU pastelowy błękit od ręki! Wysyłka w 24h! - ( | 1 115 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!