Ceny na młynek do kawy Smeg CGF01PGEU
Zdjęcia 25 | od 758 do 1 239 zł Wysokiej jakości automatyczny młynek do kawy z zadziorami klasy premium od znanej włoskiej marki, której sprzęt AGD wyróżnia się zwiększoną niezawodnością. Producent pozycjonuje się jako produkt z wyższej kategorii cenowej, skierowany do wymagających użytkowników, dla których ważna jest nie tylko funkcjonalność, ale także stylowy wygląd zewnętrzny. Wyróżnia się najwyższą jakością mielenia o różnym stopniu rozproszenia, obecnością dużej pojemności na ziarna, wykonanym z ultramocnego polimeru Tritan oraz dozownikiem pomagającym zmielić dokładnie odpowiednią ilość kawy. Ma wykwintny design w stylu lat 50. ubiegłego wieku. Tak stylowa maszyna jest w stanie ozdobić każdą kuchnię domową lub biurową. Pojemnik na ziarna kawy ma imponującą pojemność, która wystarcza na przygotowanie 40-50 porcji ar...omatycznego i mocnego napoju. Młynek do kawy Smeg CGF01PGEU wyposażony jest w solidne stalowe żarna stożkowe z mechanizmem regulacji stopnia zmielenia (30 stopni). Wbudowany dozownik umożliwia zaprogramowanie ilości zmielonych ziaren, dostępne są ustawienia od 1 do 8 porcji. Zdejmowany zbiornik na mielenie, wyposażony w szczelną pokrywę, można zastąpić standardowym uchwytem z ekspresu do kawy espresso. Konstrukcja młynka do kawy można łatwo zdemontować do czyszczenia, a system bezpieczeństwa uniemożliwi uruchomienie niezmontowanego (bez zainstalowanego pojemnika). |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elektryczny młynek do kawy Smeg 50's Style pastelowa zieleń CGF01PGEU | 1 028 zł |
Smeg CGF01PGEU | 1 053 zł |
Młynek do kawy Smeg CGF01PGEU | 1 016 zł |
Elektryczny młynek do kawy 50's style Pastelowa zieleń Smeg (CGF01PGEU) -- | 1 239 zł |
Młynek do kawy SMEG 50's Style CGF01PGEU pastelowa zieleń | 800 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Elektryczny młynek do kawy SMEG CGF01PGEU pastelowa zi | 1 115 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Młynek do kawy SMEG CGF01PGEU pastelowa zieleń | 30 st | 1 115 zł |
SMEG Młynek do kawy CGF01PGEU pastelowa zieleń od ręki! Wysyłka w 24h! - ( | 1 115 zł |
Młynek do kawy SMEG CGF01PGEU -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 1 028 zł |
Młynek do kawy SMEG 50's Style CGF01PGEU pastelowa zieleń | 758 zł |
SMEG Młynek do kawy CGF01PGEU pastelowa zieleń od ręki! Wysyłka w 24h! - ( | 1 115 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!