Czajnik elektryczny Smeg KLF03BLMEU czarny
Zdjęcia 10 |
Smeg KLF03BLMEU 2021 rok |
|
Włoski czajnik elektryczny o ciekawym designie w stylu Retro. Wnętrze pokrywki wykonane jest ze specjalnego rodzaju tworzywa sztucznego, które po podgrzaniu nie wydziela specyficznego zapachu i nie wchodzi w interakcje z wodą pitną, nawet wrzącą. Pokrywa wyposażona jest w system płynnego otwierania, co zwiększa bezpieczeństwo obsługi urządzenia. Czajnik elektryczny Smeg KLF03BLMEU wyposażony jest w ulepszony filtr przeciw osadzaniu się kamienia.
Zamiast siatki nylonowej montowana jest blacha stalowa z drobną perforacją siatkową. Objętość kolby sięga 1,7 litra. Pojemność czajnika przewidziana jest na siedem klasycznych porcji herbaty. Wzdłuż rękojeści znajduje się skala pomiarowa. Platforma łącząca jest ozdobiona chromem. Stojak posiada system zwijania sznurka. Aby spód czajnika nie porysował platformy, powierzchnia stojaka posiada podkładki zabezpieczające. Platforma posiada stabilną podstawę, która nie ślizga się po stole. Model ten można zamówić w odcieniach czerni, bieli i beżu. Czajnik elektryczny jest częścią linii projektowej Retro Style, która obejmuje szeroką gamę urządzeń kuchennych, od sokowirówek i tosterów po ekspresy do kawy i lodówki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Kup Smeg KLF03BLMEU czarny
Wszystkie ceny 15 →Smeg - Kettle - Kettle - Matt Black KLF03BLMEU | 800 zł |
SMEG KLF03BLMEU Czarny matowy | 804 zł |
Czajnik Smeg 50's Style czarny mat KLF03BLMEU | 804 zł |
Czajnik 1,7L 50's style Czarny mat Smeg (KLF03BLMEU) --- OFICJALNY SKLEP S | 969 zł |
Modyfikacje Smeg KLF03BLMEU
Ceny na Smeg KLF03BLMEU |
---|---|---|---|---|
Smeg KLF03CHMEU beżowy | od 804 zł | 4 oferty | ||
Smeg KLF03WHMEU biały | od 737 zł | 13 oferty | ||
Smeg KLF03BLMEU czarny | od 726 zł | 15 oferty |