Електрочайник KitchenAid 5KEK1522EER червоний
Фото 14 |
KitchenAid 5KEK1522EER |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KitchenAid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KitchenAid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KitchenAid 5KEK1522EER червоний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KitchenAid 5KEK1522EER czajnik elektryczny seria Artisan empire czerwony | 1 698 zł |
Czajnik Artisan 1,5 l Empire Red KitchenAid (5KEK1522EER) --- OFICJALNY SK | 1 199 zł |
czajnik artisan 1.5l kitchenaid 5kek1522eer czerwony. | 1 199 zł |
KitchenAid Artisan 5KEK1522EER 1,5l 2400W Regulacja temperatury | 769 zł |
KitchenAid Artisan 5KEK1522EER 1,5l 2400W Regulacja temperatury | 1 169 zł |
Модификації KitchenAid 5KEK1522EER
Ціни на KitchenAid 5KEK1522EER |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KEK1522EAC бежевий | від 1 139 zł | 3 пропозиції | ||
KitchenAid 5KEK1522ECA бордовий | від 959 zł | 7 пропозицій | ||
KitchenAid 5KEK1522EFP білий | від 799 zł | 2 пропозиції | ||
KitchenAid 5KEK1522EPP бірюзовий | від 1 698 zł | 2 пропозиції | ||
KitchenAid 5KEK1522EOB графіт | від 1 139 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KEK1522EPT салатовий | від 1 698 zł | 1 пропозиція | ||
KitchenAid 5KEK1522EIB синій | від 1 169 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KEK1522EMS сірий | від 1 169 zł | 5 пропозицій | ||
KitchenAid 5KEK1522EER червоний | від 769 zł | 5 пропозицій | ||
KitchenAid 5KEK1522EBK чорний | від 1 199 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →