Електрочайник KitchenAid 5KEK1222EOB чорний
Фото 8 |
KitchenAid 5KEK1222EOB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KitchenAid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KitchenAid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KitchenAid 5KEK1222EOB чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KitchenAid 5KEK1222BOB czajnik czarny | 964 zł |
Czajnik Stella Classic 1,25 l Onyx Black KitchenAid (5KEK1222EOB) --- OFIC | 599 zł |
KitchenAid Stella EK1222EOB 1,25l 2200W | 599 zł |
Czajnik KITCHENAID 5KEK1222EOB Stella Czarny | 530 zł |
KitchenAid Stella EK1222EOB 1,25l 2200W | 599 zł |
KitchenAid 5KEK1222EOB czajnik elektryczny onyks czarny | 565 zł |
Модификації KitchenAid 5KEK1222EOB
Ціни на KitchenAid 5KEK1222EOB |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KEK1222EAC бежевий | від 530 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KEK1222EWH білий | від 530 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KEK1222ESX нержавіюча сталь | від 530 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KEK1222EER червоний | від 539 zł | 3 пропозиції | ||
KitchenAid 5KEK1222EOB чорний | від 530 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →