Czajnik elektryczny KitchenAid 5KEK1222EOB czarny
Zdjęcia 8 |
KitchenAid 5KEK1222EOB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid 5KEK1222EOB czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KitchenAid 5KEK1222BOB czajnik czarny | 964 zł |
Czajnik Stella Classic 1,25 l Onyx Black KitchenAid (5KEK1222EOB) --- OFIC | 599 zł |
KitchenAid Stella EK1222EOB 1,25l 2200W | 599 zł |
Czajnik KITCHENAID 5KEK1222EOB Stella Czarny | 530 zł |
KitchenAid Stella EK1222EOB 1,25l 2200W | 599 zł |
KitchenAid 5KEK1222EOB czajnik elektryczny onyks czarny | 565 zł |
Modyfikacje KitchenAid 5KEK1222EOB
Ceny na KitchenAid 5KEK1222EOB |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KEK1222EAC beżowy | od 530 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1222EWH biały | od 530 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1222EOB czarny | od 530 zł | 6 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1222EER czerwony | od 539 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1222ESX stal nierdzewna | od 530 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →