Czajnik elektryczny KitchenAid 5KEK1522EAC beżowy
Zdjęcia 7 |
KitchenAid 5KEK1522EAC |
|
Bez względu na to, że czajnik elektryczny wykonany jest w stylu retro, mamy przed sobą bardzo funkcjonalny i zaawansowany model. W przeciwieństwie do większości tradycyjnych urządzeń, to urządzenie umożliwia nie tylko gotowanie, ale także podgrzewanie wody do pożądanej temperatury. Za pomocą mechanicznego regulatora użytkownik może ustawić żądaną wartość w zakresie od 50 do 100°C.
Podwójne ścianki obudowy nie pozwalają na szybkie schłodzenie już podgrzanej wody, jednocześnie pozostawiając zewnętrzne ścianki obudowy chłodne. Na korpusie znajduje się również wygodny termometr, który pokazuje aktualną temperaturę wody w środku. Czajnik elektryczny KitchenAid 5KEK1522EAC jest wyposażony w kolbę stożkową, wygodną rączkę, wylewkę, pokrętło do wskazywania aktualnej temperatury i składaną pokrywkę, która ułatwia napełnianie i mycie dzbanka. Ukryty element grzewczy zapewnia podgrzanie niewielkiej ilości płynu, a jego maksymalna objętość to 1,5 litra. Czajnik wykonany jest z wytrzymałej i odpornej na ścieranie stali i waży 2,15 kg. Moc urządzenia 2,4 kW pozwala jak najszybciej zagotować wodę do rodzinnego picia herbaty.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Kup KitchenAid 5KEK1522EAC beżowy
KitchenAid 5KEK1522EAC czajnik elektryczny 15 l krem migdałowy | 1 698 zł |
KitchenAid Artisan 5KEK1522EAC Kremowy | 959 zł |
Czajnik Artisan 1.5L KITCHENAID 5KEK1522EAC kremowy. | 1 139 zł |
Czajnik Artisan 1,5 l Almond Cream KitchenAid (5KEK1522EAC) --- OFICJALNY | 1 199 zł |
Nowoczesna klasyka w szczegółach
KitchenAid łączy stylowy design retro z najnowocześniejszą technologią, oferując czajnik elektryczny, który staje się nie tylko funkcjonalnym urządzeniem, ale także jasnym akcentem w kuchni. Różnorodność rozwiązań kolorystycznych pozwala każdemu znaleźć idealną opcję pasującą do wnętrza. Najwyższej jakości materiały, w tym stal nierdzewna i podwójne ścianki, zapewniają trwałość, bezpieczeństwo i efektywne zatrzymanie ciepła.
Oprócz atrakcyjnego wyglądu czajnik elektryczny KitchenAid oferuje dużą moc pozwalającą na szybkie podgrzanie wody oraz wystarczającą pojemność, aby zaspokoić potrzeby rodziny lub grupy przyjaciół. Termometr nie tylko uzupełnia konstrukcję, ale także zapewnia precyzyjną kontrolę temperatury wody, co jest szczególnie ważne przy przygotowywaniu różnego rodzaju napojów i potraw kulinarnych.
Funkcjonalność i styl
KitchenAid łączy funkcjonalność i styl, oferując zaawansowane funkcje, takie jak termostat wielotemperaturowy i inteligentny system automatycznego wyłączania. Termostat nie tylko zapewnia idealną temperaturę każdego napoju, ale także sprawia, że korzystanie z czajnika jest maksymalnie wygodne i bezpieczne. Ergonomiczny uchwyt, łatwość obsługi, wyjmowany filtr i przemyślane oświetlenie sprawiają, że każde użycie urządzenia będzie przyjemne i efektywne.
Czajnik elektryczny KitchenAid doskonale łączy w sobie klasykę designu i innowacyjność, dzięki czemu jest nie tylko użytecznym pomocnikiem w kuchni, ale także wyrazistym elementem wnętrza.
Modyfikacje KitchenAid 5KEK1522EAC
Ceny na KitchenAid 5KEK1522EAC |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KEK1522EAC beżowy | od 1 139 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522EFP biały | od 799 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522ECA bordowy | od 959 zł | 7 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522EBK czarny | od 1 099 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522EER czerwony | od 769 zł | 5 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522EOB grafit | od 1 139 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522EIB granatowy | od 1 169 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522EPT jasnozielony | od 1 698 zł | 1 oferta | ||
KitchenAid 5KEK1522EMS szary | od 1 169 zł | 5 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522EPP turkusowy | od 1 169 zł | 2 oferty |