Блендер KitchenAid 5KSB4026EMS сріблястий
Відео 2Фото 8 |
KitchenAid 5KSB4026EMS |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KitchenAid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KitchenAid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KitchenAid 5KSB4026EMS сріблястий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KitchenAid ARTISAN K400 mikser stojący 5KSB4026EMS 1200 W medalion 14 litr | 2 427 zł |
KitchenAid Artisan K400 5KSB4026EMS Srebrzystopopielaty | 1 465 zł |
Blender K400 Artisan 1,4 l Medallion Silver KitchenAid (5KSB4026EMS) --- O | 1 749 zł |
KitchenAid K400 5KSB4026EMS 1,4l | 1 749 zł |
Kitchenaid Mikser Kielichowy Artisan k400 grau | 1 719 zł |
Відеоогляди
Модификації KitchenAid 5KSB4026EMS
Ціни на KitchenAid 5KSB4026EMS |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KSB4026EMH бежевий | від 1 749 zł | 3 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSB4026EAC бежевий | від 1 749 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSB4026EWH білий | від 1 749 zł | 1 пропозиція | ||
KitchenAid 5KSB4026EPP зелений | від 1 749 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSB4026EHY оранжевий | від 1 574 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSB4026ESP рожевий | від 1 598 zł | 1 пропозиція | ||
KitchenAid 5KSB4026EDR рожевий | від 1 749 zł | 1 пропозиція | ||
KitchenAid 5KSB4026EHI рожевий | від 1 749 zł | 1 пропозиція | ||
KitchenAid 5KSB4026EKG салатовий | від 1 749 zł | 3 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSB4026EPT салатовий | від 1 749 zł | 2 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSB4026EIB синій | від 1 749 zł | 2 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSB4026EMS сріблястий | від 1 465 zł | 5 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSB4026EGR сірий | від 1 749 zł | 2 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSB4026EBE фіолетовий | від 1 574 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSB4026ECA червоний | від 1 574 zł | 5 пропозицій | ||
KitchenAid 5KSB4026EER червоний | від 2 427 zł | 1 пропозиція | ||
KitchenAid 5KSB4026EOB чорний | від 1 599 zł | 4 пропозиції | ||
KitchenAid 5KSB4026EBK чорний | від 1 574 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →