Ціни на KitchenAid 5KEK1522ECA бордовий
Фото 36 | від 959 до 1 698 zł Тип: електрочайник; Дизайн: ретро; Об'єм (л): 1.5; Споживана потужність (Вт): 2400; Нагрівальний елемент: прихований; Покриття нагрівача: нержавіюча сталь; Індикатор рівня води: за ручкою (збоку); Терморегулятор; Регулювання температури (°C): 50 – 100; Термометр; Відкривання кришки кнопкою |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KitchenAid 5KEK1522ECA Artisan czajnik elektryczny pojemność 15 l stal nie | 1 698 zł |
KitchenAid Artisan 5KEK1522ECA Czerwony Karmelek | 959 zł |
Czajnik KitchenAid 5KEK1522ECA Czerwony | 995 zł |
Czajnik Artisan 1.5l Kitchenaid 5kek1522eca Czerwony Karmelek | 1 079 zł |
Czajnik Artisan 1,5 l Candy Apple KitchenAid (5KEK1522ECA) --- OFICJALNY S | 1 199 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!