Czajnik elektryczny KitchenAid 5KEK1222EER czerwony
Zdjęcia 15 |
KitchenAid 5KEK1222EER |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid 5KEK1222EER czerwony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik Stella 1,25 l Empire Red KitchenAid (5KEK1222EER) --- OFICJALNY SK | 599 zł |
Czajnik KITCHENAID 5KEK1222EER Czerwony | 599 zł |
Czajnik Stella 1.25L Kitchenaid 5KEK1222EER Czerwony | 539 zł |
Modyfikacje KitchenAid 5KEK1222EER
Ceny na KitchenAid 5KEK1222EER |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KEK1222EAC beżowy | od 530 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1222EWH biały | od 530 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1222EOB czarny | od 530 zł | 6 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1222EER czerwony | od 539 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1222ESX stal nierdzewna | od 530 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →