Czajnik elektryczny KitchenAid 5KEK1522ECA bordowy
Zdjęcia 36 |
KitchenAid 5KEK1522ECA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid 5KEK1522ECA bordowy
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KitchenAid 5KEK1522ECA Artisan czajnik elektryczny pojemność 15 l stal nie | 1 698 zł |
KitchenAid Artisan 5KEK1522ECA Czerwony Karmelek | 959 zł |
Czajnik Artisan 1,5 l Candy Apple KitchenAid (5KEK1522ECA) --- OFICJALNY S | 1 199 zł |
czajnik artisan 1.5l kitchenaid 5kek1522eca czerwony karmelek. | 1 199 zł |
Czajnik KitchenAid 5KEK1522ECA Czerwony | 995 zł |
KitchenAid Artisan 5KEK1522ECA 1,5l 2400W Regulacja temperatury | 1 169 zł |
Modyfikacje KitchenAid 5KEK1522ECA
Ceny na KitchenAid 5KEK1522ECA |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KEK1522EAC beżowy | od 959 zł | 5 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522EFP biały | od 799 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522ECA bordowy | od 959 zł | 7 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522EBK czarny | od 1 099 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522EER czerwony | od 769 zł | 5 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522EOB grafit | od 1 139 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522EIB granatowy | od 1 169 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522EPT jasnozielony | od 1 698 zł | 1 oferta | ||
KitchenAid 5KEK1522EMS szary | od 1 169 zł | 5 oferty | ||
KitchenAid 5KEK1522EPP turkusowy | od 1 169 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →