Mikser planetarny KitchenAid 5K45SSEWH biały
Zdjęcia 17 |
KitchenAid 5K45SSEWH biały |
|
Urządzenie, reprezentujące serię Classic austriackiej marki KitchenAid, ma ciekawy design retro z zaokrąglonymi i gładkimi powierzchniami. Otrzymał całkowicie metalową konstrukcję i należy do rozwiązań z najwyższej półki cenowej. Model zapewnia planetarną funkcję mieszania: dysze nie tylko obracają się wokół własnej osi, ale także poruszają się po obwodzie misy, aby zwiększyć prędkość przetwarzania i zapewnić najbardziej jednorodną konsystencję.
Robot kuchenny KitchenAid 5K45SSEWH jest wyposażony w silnik o mocy 275 W, co jest dość skromną postacią według współczesnych standardów. Urządzenie napędowa obsługuje 10-stopniową regulację prędkości z możliwością płynnego przełączania. W zestawie metalowa miska o pojemności 4,3 litra oraz podstawowy zestaw ssawek - hak do ciasta i trzepaczka. Należy również zaznaczyć, że model charakteryzuje się dużymi wymiarami (35x36x22 cm) i waży ponad 10 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Kup KitchenAid 5K45SSEWH biały
Wszystkie ceny 7 →Mezcladora Kitchenaid K45 5K45SSBWH | 3 286 zł |
KitchenAid Classic 5K45SSEWH Biały | 1 599 zł |
Robot kuchenny KITCHENAID Classic 5K45SSEWH | 1 599 zł |
KitchenAid Classic 5K45SSEFW 275W | 3 690 zł |
KitchenAid 5K45SS - klasyczny mikser 43 l 10 5KMT221EER | 2 131 zł |
KitchenAid K45SS Klasyczny mikser stojący biały by Kitchen Aid K45SSWH | 2 785 zł |
Modyfikacje KitchenAid 5K45SSEWH
Ceny na KitchenAid 5K45SSEWH |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5K45SSEWH biały | od 1 599 zł | 7 oferty | ||
KitchenAid 5K45SSEOB czarny | od 1 856 zł | 9 oferty | ||
KitchenAid 5K45SSESL srebrny | od 2 503 zł | 1 oferta |