Mikser KitchenAid 5KHM9212EPT jasnozielony
Zdjęcia 13 |
KitchenAid 5KHM9212EPT |
|
Potężny silnik. 9 trybów prędkości. Wskaźnik. W zestawie 6 nasadek. Obrotowy sznurek o długości prawie 160 cm z zamknięciem. Pokrowiec na załączniki.
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid 5KHM9212EPT jasnozielony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KitchenAid 5KHM9212EPT mikser ręczny pistacjowy | 1 158 zł |
Mikser KITCHENAID 5KHM9212EPT Zielony | 799 zł |
Mikser 9-biegowy ręczny Pistachio KitchenAid (5KHM9212EPT) --- OFICJALNY S | 799 zł |
KitchenAid 5KHM9212EPT 85W | 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →