Rozdrabniacz KitchenAid 5KFC0516EBM czarny
Zdjęcia 6 |
KitchenAid 5KFC0516EBM |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid 5KFC0516EBM czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Malakser KITCHENAID 5KFC0516EBM Czarny | 579 zł |
Malakser MINI 1,1 l Matte Black KitchenAid (5KFC0516EBM) --- OFICJALNY SKL | 579 zł |
KitchenAid 5KFC0516EBM 240W | 579 zł |
Mini malakser KitchenAid 0,8L 5KFC3516EOB czarny | 240W | 569 zł |
KitchenAid 5KFC0516EBM 240W | 579 zł |
Malakser KITCHENAID 5KFC0516ECU | 579 zł |
Malakser MINI 1,1 l Contour Silver KitchenAid (5KFC0516ECU) --- OFICJALNY | 579 zł |
Modyfikacje KitchenAid 5KFC0516EBM
Ceny na KitchenAid 5KFC0516EBM |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KFC0516EAC beżowy | od 530 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid 5KFC0516EBM czarny | od 569 zł | 7 oferty | ||
KitchenAid 5KFC0516EOB czarny | od 489 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KFC0516EER czerwony | od 579 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →