Rozdrabniacz KitchenAid 5KFC3516EWH biały
Zdjęcia 4 |
KitchenAid 5KFC3516EWH |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid 5KFC3516EWH biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Malakser MINI 0,8 l White KitchenAid (5KFC3516EWH) --- OFICJALNY SKLEP Kit | 479 zł |
Malakser KITCHENAID 5KFC3516 Biały 5KFC3516EWH | 413 zł |
Malakser Mini 0.8 L Kitchenaid 5kfc3516ewh Biały | 431 zł |
KitchenAid 5KFC3516EWH 240W | 412 zł |
Modyfikacje KitchenAid 5KFC3516EWH
Ceny na KitchenAid 5KFC3516EWH |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KFC3516EAC beżowy | od 419 zł | 5 oferty | ||
KitchenAid 5KFC3516EWH biały | od 412 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KFC3516EOB czarny | od 399 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KFC3516EER czerwony | od 419 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid 5KFC3516ECU srebrny | od 430 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →