Czajnik elektryczny Smeg KLF04CREU beżowy
Zdjęcia 4 |
Smeg KLF04CREU |
|
Stylowy, zaawansowany i atrakcyjny wizualnie czajnik elektryczny, prezentowany na rynku przez popularną markę Smeg i pozycjonowany przez producenta w wyższej półce cenowej. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na fakt, że urządzenie posiada siedem stopni podgrzewania wody: 50, 60, 70, 80, 90, 95 i 100°C. Dzięki temu łatwo i szybko podgrzejesz wodę na konkretny rodzaj herbaty, napar ziołowy, jagody czy suszone owoce.
Jest to ulepszona wersja czajnika elektrycznego KLF04. Model uzupełniono o system automatycznego utrzymywania temperatury wody. Automatyczne podgrzewanie cieczy uruchamia się osobnym przyciskiem. Czajnik elektryczny Smeg KLF04CREU urządzony jest w stylu retro. Konstrukcja urządzenia powtarza konstrukcję charakterystyczną dla lat 50. ubiegłego wieku. Masywny, opływowy korpus został wyposażony w rączkę z wygodnym uchwytem.
Stabilna platforma jest chromowana, a nogi posiadają miękkie podkładki antypoślizgowe. Czajnik pozwala na jak najszybsze podgrzanie wody pitnej – moc bojlera to 2400 W. Całą objętość wody (1,7 l) doprowadza się do wrzenia w ciągu około 6 minut. Po włączeniu funkcji utrzymywania ciepła woda będzie automatycznie podgrzewana przez kolejne 20 minut. Poziom pozostałej wody można monitorować poprzez przezroczystą wstawkę ze skalą pomiarową. Górną pokrywę uzupełnia płynny system otwierania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Kup Smeg KLF04CREU beżowy
Wszystkie ceny 10 →SMEG KLF04CREU czajnik elektryczny 7 filiżanek stal nierdzewna beżowy | 1 123 zł |
SMEG KLF04CREU Kremowy | 649 zł |
Smeg KLF04CREU 1,7l 2400W Regulacja temperatury | 929 zł |
Czajnik elektryczny SMEG 50's Style KLF04CREU | 739 zł |
Modyfikacje Smeg KLF04CREU
Ceny na Smeg KLF04CREU |
---|---|---|---|---|
Smeg KLF04CREU beżowy | od 649 zł | 11 oferty | ||
Smeg KLF04WHEU biały | od 702 zł | 15 oferty | ||
Smeg KLF04SSEU chrom | od 764 zł | 19 oferty | ||
Smeg KLF04BLEU czarny | od 750 zł | 14 oferty | ||
Smeg KLF04RDEU czerwony | od 734 zł | 10 oferty | ||
Smeg KLF04PGEU jasnozielony | od 700 zł | 13 oferty | ||
Smeg KLF04PKEU różowy | od 751 zł | 20 oferty | ||
Smeg KLF04PBEU turkusowy | od 713 zł | 18 oferty |