Ціни на електрочайник Smeg KLF04CREU бежевий
Фото 4 | від 648 до 1 123 zł Стильний, просунутий і зовні привабливий електрочайник, представлений на ринку популярним брендом Smeg і виробником, що позиціонується, у верхній ціновий діапазон. Перш за все звернемо увагу на те, що пристрій має сім ступенів нагрівання води: 50, 60, 70, 80, 90, 95 та 100 °C. Завдяки цьому можна легко та швидко нагрівати воду під конкретний сорт чаю, трав'яний збір, ягоди чи сухофрукти. Це покращений варіант електрочайника KLF04. Модель доповнена системою автоматичної підтримки температури води. Автонагрівання рідини включається окремою кнопкою. Електрочайник Smeg KLF04CREU декорований у ретро-стилі. Конструкція приладу повторює характерне для 50-х років минулого століття дизайнерське виконання. Масивний корпус з обтічно формами забезпечений рукояткою зі зручним хватом. Стійка платфор...ма має хромоване покриття, а на ніжках є м'які протиковзкі накладки. Чайник дозволяє максимально швидко нагрівати питну воду – потужність кип'ятильника становить 2400 Вт. Повний обсяг води (1.7 л) доводиться до кипіння приблизно за 6 хвилин. При включенні функції підтримки температури вода автоматично нагріватиметься протягом ще 20 хвилин. Рівень води, що залишилася, можна контролювати через прозору вставку з мірною шкалою. Верхня кришка доповнена системою плавного відкриття. |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SMEG KLF04CREU czajnik elektryczny 7 filiżanek stal nierdzewna beżowy | 1 123 zł |
SMEG KLF04CREU Kremowy | 648 zł |
Smeg KLF04CREU 1,7l 2400W Regulacja temperatury | 929 zł |
Czajnik elektryczny z regulacją temperatury Smeg KLF04CREU - Kremowy 1,7 l | 804 zł |
Smeg KLF04CREU 1,7l 2400W Regulacja temperatury | 929 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Czajnik elektryczny SMEG KLF04CREU kremowy | z regulac | 872 zł |
Czajnik elektryczny SMEG KLF04CREU kremowy | z regulacją temperatury (1,7 | 872 zł |
Czajnik Smeg KLF04CREU OD RĘKI! -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 804 zł |
Smeg KLF04CREU 2400 W 17 L Plastikowy czajnik śmietankowy | 804 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!