Ceny na Smeg KLF04CREU beżowy
Zdjęcia 4 | od 648 do 1 123 zł Stylowy, zaawansowany i atrakcyjny wizualnie czajnik elektryczny, prezentowany na rynku przez popularną markę Smeg i pozycjonowany przez producenta w wyższej półce cenowej. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na fakt, że urządzenie posiada siedem stopni podgrzewania wody: 50, 60, 70, 80, 90, 95 i 100°C. Dzięki temu łatwo i szybko podgrzejesz wodę na konkretny rodzaj herbaty, napar ziołowy, jagody czy suszone owoce. Jest to ulepszona wersja czajnika elektrycznego KLF04. Model uzupełniono o system automatycznego utrzymywania temperatury wody. Automatyczne podgrzewanie cieczy uruchamia się osobnym przyciskiem. Czajnik elektryczny Smeg KLF04CREU urządzony jest w stylu retro. Konstrukcja urządzenia powtarza konstrukcję charakterystyczną dla lat 50. ubiegłego wieku. Masywny, opływowy korpus został wy...posażony w rączkę z wygodnym uchwytem. Stabilna platforma jest chromowana, a nogi posiadają miękkie podkładki antypoślizgowe. Czajnik pozwala na jak najszybsze podgrzanie wody pitnej – moc bojlera to 2400 W. Całą objętość wody (1,7 l) doprowadza się do wrzenia w ciągu około 6 minut. Po włączeniu funkcji utrzymywania ciepła woda będzie automatycznie podgrzewana przez kolejne 20 minut. Poziom pozostałej wody można monitorować poprzez przezroczystą wstawkę ze skalą pomiarową. Górną pokrywę uzupełnia płynny system otwierania. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SMEG KLF04CREU czajnik elektryczny 7 filiżanek stal nierdzewna beżowy | 1 123 zł |
SMEG KLF04CREU Kremowy | 648 zł |
Smeg KLF04CREU 1,7l 2400W Regulacja temperatury | 929 zł |
Czajnik elektryczny z regulacją temperatury Smeg KLF04CREU - Kremowy 1,7 l | 804 zł |
Smeg KLF04CREU 1,7l 2400W Regulacja temperatury | 929 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Czajnik elektryczny SMEG KLF04CREU kremowy | z regulac | 872 zł |
Czajnik elektryczny SMEG KLF04CREU kremowy | z regulacją temperatury (1,7 | 872 zł |
Czajnik Smeg KLF04CREU OD RĘKI! -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 804 zł |
Smeg KLF04CREU 2400 W 17 L Plastikowy czajnik śmietankowy | 804 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!