Toster Smeg TSF02PKEU
Zdjęcia 4 |
Smeg TSF02PKEU |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg TSF02PKEU
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg toster TSF02PKEU pastelowy róż 1500 stal | 982 zł |
Toster na 4 kromki Smeg 50's Style pastelowy róż TSF02PKEU | 804 zł |
Toster na 4 kromki Smeg Pastelowy róż (TSF02PKEU) --- OFICJALNY SKLEP Smeg | 969 zł |
Smeg TSF02PKEU | 781 zł |
Modyfikacje Smeg TSF02PKEU
Ceny na Smeg TSF02PKEU |
---|---|---|---|---|
Smeg TSF02CREU | od 781 zł | 14 oferty | ||
Smeg TSF02CRUK | od 2 510 zł | 1 oferta | ||
Smeg TSF02WHEU | od 695 zł | 17 oferty | ||
Smeg TSF02SSUK | od 3 492 zł | 1 oferta | ||
Smeg TSF02SSEU | od 750 zł | 13 oferty | ||
Smeg TSF02BLEU | od 804 zł | 7 oferty | ||
Smeg TSF02RDEU | od 781 zł | 11 oferty | ||
Smeg TSF02PBEU | od 719 zł | 18 oferty | ||
Smeg TSF02PGEU | od 673 zł | 21 oferta | ||
Smeg TSF02PGUK | od 3 074 zł | 1 oferta | ||
Smeg TSF02PKEU | od 781 zł | 4 oferty | ||
Smeg TSF02PKUK | od 3 722 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →