Mikser planetarny Smeg SMF02SVEU srebrny
Zdjęcia 37 |
Smeg SMF02SVEU srebrny 2020 rokstyl lat 50-tych |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg SMF02SVEU srebrny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg SMF02SVEU stal nierdzewna 48 l 1 | 1 493 zł |
Robot planetarny SMEG 50's Style SMF02SVEU | 1 799 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Mikser planetarny SMEG SMF02SVEU chrom + chrom | linia | 1 619 zł |
Robot planetarny SMEG SMF02SVEU - 22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wycen | 1 493 zł |
Robot Smeg SMF02SVEU + prezent przystawki SMMG01 i SMPC01 za 1,23zł !!! -R | 1 493 zł |
Smeg 50s Style Smf02 Kitchen Robot Posrebrzany SMF02SVEU | 1 927 zł |
Robot planetarny SMEG SMF02SVEU - 22) 877 77 77 Raty 0! Indywidualne wycen | 1 493 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Smeg SMF02SVEU:
- Pokrywka ochronna z otworem do dodawania składników
- Blokada obrotów, gdy głowica mieszająca jest podniesiona
Modyfikacje Smeg SMF02SVEU
Ceny na Smeg SMF02SVEU |
---|---|---|---|---|
Smeg SMF02CREU beżowy | od 1 493 zł | 5 oferty | ||
Smeg SMF02WHEU biały | od 1 954 zł | 7 oferty | ||
Smeg SMF02BLEU czarny | od 1 493 zł | 10 oferty | ||
Smeg SMF02RDEU czerwony | od 1 349 zł | 17 oferty | ||
Smeg SMF02PBEU granatowy | od 1 290 zł | 13 oferty | ||
Smeg SMF02PGEU jasnozielony | od 1 349 zł | 13 oferty | ||
Smeg SMF02PKEU różowy | od 1 349 zł | 16 oferty | ||
Smeg SMF02SVEU srebrny | od 1 493 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →