Mikser Severin SM 3734
Zdjęcia 6 |
Severin SM 3734 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin SM 3734
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Severin Blender dzbankowy o mocy 550 W SM 3734 szczotkowana stal nierdzewn | 190 zł |
Severin SM 3734 AGDM-MIKS-SVN-026 | 190 zł |
Severin SM 3734 1l | 219 zł |
Blender kielichowy Severin SM 3734 | 190 zł |
Blender kielichowy SEVERIN SM 3734 500 W | 203 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →