Блендер Severin SM 3734
Фото 6 |
Severin SM 3734 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin SM 3734
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Severin Blender dzbankowy o mocy 550 W SM 3734 szczotkowana stal nierdzewn | 190 zł |
Severin SM 3734 1l | 219 zł |
Severin SM 3734 AGDM-MIKS-SVN-026 | 190 zł |
Blender kielichowy Severin SM 3734 | 190 zł |
Blender kielichowy SEVERIN SM 3734 500 W | 203 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →