Блендер Electrolux Create 3 E3TB1-4GG чорний
Фото 7 |
Electrolux Create 3 E3TB1-4GG 2021 рікCreate |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Create 3 E3TB1-4GG чорний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Electrolux 910003634 E3TB1-4GG TruFlow Blender Kielichowy Metal 500 W 1500 | 263 zł |
Blender Electrolux Create 3 E3TB1-4GG | 199 zł |
ELECTROLUX E3TB1-4GG 910003634 | 200 zł |
Electrolux Blender kielichowy Create 3 E3TB1-4GG | 199 zł |
Blender kielichowy Electrolux E3TB1-4GG | 266 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →