Mikser Tefal Quickchef HB658838 czarny
Zdjęcia 5 |
Tefal Quickchef HB658838 |
|
Prosty i niedrogi blender ręczny znanego producenta sprzętu AGD Tefal jest odpowiedni dla tych użytkowników, którzy nie są gotowi przepłacać za funkcje, których nie potrzebują i dużą liczbę załączników. To podstawowy model, w którego „arsenale” znajduje się tylko jedna dysza – nóżka blendera, przeznaczona do rozdrabniania, miksowania, przygotowywania rozmaitych sosów, przecierów i odżywek dla niemowląt.
Część zanurzeniowa wykonana jest z wytrzymałego metalu i ma specjalny kształt, który zapobiega rozpryskiwaniu zawartości i ułatwia utrzymanie kuchni w czystości. W zestawie Tefal Quickchef HB658838 znajduje się również miarka o pojemności 800 ml, która przyda się nie tylko do odmierzania dokładnej ilości składników, ale również jako narzędzie pracy. Ze względu na to, że model nie jest wielofunkcyjny z różnymi dyszami w zestawie, Tefal skupił całą swoją uwagę na jego możliwościach.
Wewnątrz zainstalowany jest wysokowydajny silnik o mocy 1000 W, który pozwala przetwarzać zarówno miękkie i płynne masy, jak i twardsze produkty. Dla precyzyjnej kontroli procesu przewidziano 20 trybów prędkości - płynnie przełącza się je za pomocą podświetlanego kontrolera. Oprócz tego jest też osobny przycisk do włączania trybu turbo, który przyda się w najtrudniejszych przypadkach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Quickchef HB658838 czarny
Wszystkie ceny 10 →TEFAL QuickChef HB658838 Blender ręczny o mocy 1000W Stalowo-czarny 20 prę | 180 zł |
TEFAL Blender TEFAL HB658838 Quick Chef Basic Stalowo-czarny | 180 zł |
Blender ręczny TEFAL QUICKCHEF HB658838 | 179 zł |
Blender ręczny TEFAL QuickChef HB658838 | 188 zł |
Tefal Quickchef HB658838 1000W | 180 zł |