Blender Kuchenka do zup Tefal Perfectmix Cook BL83SD30 stal nierdzewna
Zdjęcia 19 |
Tefal Perfectmix Cook BL83SD30 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Perfectmix Cook BL83SD30 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender kielichowy TEFAL PERFECTMIX COOK BL83SD30 | 799 zł |
Blender kielichowy Tefal Perfectmix Cook BL83SD30 | 797 zł |
Blender kielichowy w kolorze srebra Perfectmix Cook BL83SD30 – Tefal srebr | 999 zł |
Tefal,Blender kielichowy BL83SD30 Srebrny ,1400 W | 834 zł |
Blender stołowy Tefal Perfectmix Cook BL83SD30 | 839 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →