Mikser Tefal Blendeo+ BL2C0130 biały
Zdjęcia 10 |
Tefal Blendeo+ BL2C0130 2021 rok |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Blendeo+ BL2C0130 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender kielichowy TEFAL BLENDEO+ BL2C01 | 199 zł |
Tefal,Blender kielichowy Blendeo+ BL2C0130, 450 W | 205 zł |
Blender kielichowy Tefal BL2C013 | 173 zł |
Blender stołowy Tefal BL2C0130 Blendeo+ Biały | 207 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości miksera Tefal Blendeo+ BL2C0130:
- Chłodzenie powietrzem silnika
PolecamyPorównaj w tabeli →