Блендер Clatronic UM 3644 нержавіюча сталь
Clatronic UM 3644 |
|
Кришка з отвором для доливання
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic UM 3644 нержавіюча сталь
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Clatronic Uniwersalny mikser UM 3644 6 poziomów prędkości stal nierdzewna | 168 zł |
CLATRONIC UM 3644 INOX 4006160637809 | 230 zł |
Blender kielichowy CLATRONIC UM 3644 | 230 zł |
Blender kielichowy CLATRONIC UM 3644 | 230 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →