Спінювач Clatronic MS 3326 чорний
Відео 2Фото 6 |
Clatronic MS 3326 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic MS 3326 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Clatronic Mælkeskummer MS 3326 | 266 zł |
Elektryczny Clatronic MS 3326 AGDM-SPIE-CRC-002 | 228 zł |
Spieniacz do mleka CLATRONIC MS 3326 | 199 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості міксера Clatronic MS 3326:
- Знімна чаша
- Вбудований нагрівальний елемент
- Обертання на підставці на 360°
- Антипригарне покриття
- Тепле спінене молоко
- Холодне спінене молоко
- Тепле молоко
РекомендуємоПорівняти в таблиці →