Środek pieniący Clatronic MS 3326 czarny
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Clatronic MS 3326 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic MS 3326 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elektryczny Clatronic MS 3326 AGDM-SPIE-CRC-002 | 228 zł |
Spieniacz CLATRONIC MS 3326 | 211 zł |
Spieniacz do mleka Czarno-srebrny CLATRONIC MS 3326 | 319 zł |
Clatronic Spieniacz mleka Clatronic MS 3326 | 247 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości miksera Clatronic MS 3326:
- Wyjmowana misa
- Wbudowany element grzejny
- Obrót o 360 ° na stojaku
- Nieprzywierająca powłoka
- Ciepłe spienione mleko
- Spienione mleko na zimno
- Ciepłe mleko
PolecamyPorównaj w tabeli →